Zázvorové bonbóny a čajové bonbóny

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Že si pod tímto názvem nemůžete nic představit? Nevadí, kdo by si také ihned vybavil nějaké čajové bonbóny. My Vám také rádi tato slovní spojení osvětlíme a uvedeme jejich obsah na pravou míru. Zázvor je všelék, a pokud se zázvorový čaj připraví správně, což není žádná věda, tak téměř žádný labužník nepodlehne hořkosladké chuti zázvorového čaje. Je takřka nezbytnou součástí indické a čínské kuchyně. Používá se do sladkých i slaných pokrmů: zázvorového pečiva, zázvorového čaje, pečených mas, ale i piva nebo limonád. Čerstvý, sušený, vařený i nakládaný působí příznivě na lidské zdraví. Je příznivý při potlačení rakoviny a je tradičním afrodiziakem.

Co se týče zázvorových bonbónů, zde již bude vysvětlení o mnoho snazší. Naše společnost jako výhradní dovozce Vám představuje horkou novinku a to jsou zázvorové bonbóny s tradicí od roku 1935. Jemně pálivé, nasládlé zázvorové bonbóny jsou zároveň chutné a zdravé. Tyto čajové bonbóny jsou navíc skvělým pomocníkem pro lidi, kteří trpí nevolnostmi při jízdě autem, lodí či při letu letadlem. Žvýkání bonbónu výrazně zklidní žaludek. Navíc můžete z nich připravit lahodný nápoj. Stačí dát pár kousku do šálku, zalít horkou vodou a zamíchat.
Doprava, objednávky a krátká historie naší společnosti
Narodili jsme se roku 1999. Přesněji řečeno naše společnost pro prodej kávy, čajů a samozřejmě i zázvorových bonbónů spolu s čajovými bonbóny, tohoto roku vznikla. Při nákupu v maloobchodě získáte dopravu zdarma, pokud nakoupíte nad 1 000,- Kč. Jestliže Vaše objednávka nedosáhne požadované částky, zaplatíte pouze 100,- Kč za dopravu. Jsme hrdými vlastníky četných certifikátů o jakosti čajůa kávy. Stránky naší společnosti naleznete i na Facebooku, kde Vás pravidelně informujeme o našich akčních nabídkách a dalším. Věřte, že čaj je druhým nejrozšířenějším nápojem na naší planetě. Prvním je samozřejmě voda. Vyzkoušejte i Vy kvalitu našich zázvorových bonbónů a vychutnejte si jejich chuť.

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.