Výtečná chuť a povzbudivé účinky Maté

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Nechte se okouzlit příjemnou chutí a vůni dobrého a zdravého čaje Maté. Maté je tradiční nápoj z Jižní Ameriky. Čaj Maté se připravuje z lístků a stonků cesmíny paraquayské. Čaj Maté má nejen skvělou osvěžující a příjemnou chuť, ale také povzbudivé účinky. Má velmi vysoký obsah kofeinu a dalších látek, které povzbuzují a probouzí náš unavený organismus. Tento čaj mohou mít skoro všichni. Nedoporučuje se ale několika skupinám. A to těhotným ženám, dětem a osobám s vysokým krevním tlakem a to kvůli vysokému obsahu kofeinu. Maté má velmi dobré účinky na mnoho míst našeho organismu. Zvyšuje imunitu našeho organismus, snižuje únavu, zpomaluje stárnutí a šedivění vlasů, což některým z naší populace určitě přijde vhod. Dále je to velmi dobrý čaj při úpravě zažívání a pro diabetiky, kdy stabilizuje hladinu cukru v krvi.

 

My Vám v naší prodejně Čajová zahrada nabízíme dva druhy čaje Maté. A to klasické originální Maté a Yerba Maté. Oba tyto čaje jsou velmi chutné a mají osvěžující účinky. Přesvědčte se sami na sobě o účincích čajů Maté a Yerba Maté.

 

Znáte nás? Jsem společnost Great Tea Garden, nebo-li také Čajová zahrada. Dovážíme a nabízíme široký výběr kvalitních sypaných a balených čajů, které dovážíme z mnoha koutů světa. Velmi se o čaje zajímáme a tak vybíráme opravdu jen ty nejkvalitnější. U nás si můžete být kvalitou jisti. Čajem a jeho prodejem se zabýváme již od roku 1999, ale v té době jsme teprve začínali. Až o několik let později jsme vyrostli do takové společnosti, jaké jsem dnes. Teprve v roce 2005 vznikla společnost Great Tea Garden s.r.o. s velmi širokou nabídkou kvalitních čajů.

 

Kromě sypaných a balených čajů nabízíme také kvalitní a aromatickou kávu Arabica. Tuto kávu dovážíme z Etiopie, kde se také pěstuje.

 

Nakupujte z pohodlí svého domova přes internetovou stránku cajova-zahrada.cz . Objevíte zde vše, co potřebujete.

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.