Léčivé účinky bylinných čajů

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Věřili jste někdy, že čaj Vás může vyléčit, nebo v některých případech aspoň zmírnit příznaky Vaší nemoci? Zkoušeli jste již doopravdy vše a jste bez radní a bezmocní?  Zkuste se obrátit na přírodní medicínu, která Vám může dát také něco ze sebe. Nemusíte tomu věřit, vyzkoušejte a uvidíte. Některé čaje mají opravdu až kouzelné účinky.

 

Velmi rádi bychom Vás přivítali v naší prodejně Čajová zahrada. Naše společnost Great Tea Garden s.r.o. Vám přináší široký výběr kvalitních sypaných a balených čajů. Jedná se o čaje, které dovážíme opravdu z daleka. Číny, Japonska, Jižní Ameriky, Afriky či Vietnamu. Nenabízíme Vám ale jen tak leda jaké čaje, které koupíte kdekoliv jinde. My se specializujeme na velmi kvalitní a léčivé čaje, které Vám něco dají. Nyní jsme si pro Vás připravili tři typy čajů, které mají opravdu léčivé, až překvapivé a kouzelné účinky. Jedná se o čaje:

Čaj Lapacho obsahuje množství látek, které jsou pro náš organismus zdravé a pozitivní. Pomáhají nám bojovat s některými civilizačními chorobami. Čaj Lapacho pomáhá s trávením, odstraňuje migrény a zmírňuje ostatní bolesti, posiluje a normalizuje činnost rozmnožovacích orgánů či odstraňuje toxické látky z těla.

 

Čaj Vilcacora má také své zázračné účinky. Vilcacora je liánovitá rostlina, která roste v Amazonii. Pomáhá tam, kde si naše medicína již neví rady. Právě indiáni přišli s účinky této léčivé rostliny a využívají ji ve své medicíně již generace.

 

Čaj Catuaba je účinný při nervových problémech, při poruchách spánku, při problémech s myšlením či soustředěním, při žaludečních problémech či při rekonvalescenci po vážných chorobách. Catuaba je listnatý strom se žlutými květy, které roste v brazilských deštných pralesích.

 

Objevte sami účinky léčivých rostlin a čajů z nich vyrobených. Navštívit nás můžete jednoduše přes internet a zde se podívat co Vám nabízíme.

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.