I káva může mít své specifické aroma

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Čím si zvedáte náladu přes den? Máte rádi dobrou, kvalitní a aromatickou kávu, která Vám dobíjí energii jako baterky? Nedáte na ní za žádnou cenu dopustit? Den bez kávy je pro Vás prostě nepředstavitelný? Nedáte-li si dobrou kávu a jste celý den k nepoužití? Tak to bychom pro Vás mohli mít něco, co by Vás mohlo zajímat. Jsme sice firma, která se zabývá především dovážením a prodejem kvalitních čajů z Indie, Číny, Japonska či Afriky. Ale nabízíme také kvalitní kávu Arabica, která začíná nabírat na oblibě i našich občanů. Naše firma, dnes ji můžete znát pod názvem Great Tea Garden s.r.o., nebo také pod názvem Čajová zahrada, funguje již od roku 1999. V té době jsme začínali a až časem se z nás rozvinula prosperující a oblíbená firma. Nejdříve jsme se specializovali pouze na dovážení kvalitního čaje, ale poté jsme přistoupili i dovážení a prodeji kvalitní kávy, která pochází z Etiopie. Nabízí velmi příjemnou chuť, která Vás přímo okouzlí. Protože se k nám začali hlásit zákaznici, kteří si naši kávu oblíbili, rozšířili jsme naši nabídku kvalitní kávy.

 

Káva Arabica je velmi jemná a má jedinečné aroma. Začala se prvně pěstovat v Jemenu a odtamtud se dostala až na východ a k nám. My pro Vás máme několik typů kávy, pro možnost maximální výběru. Je to:

Vybírejte z pohodlí Vašeho domova čaje i kávu. Můžete vybírat jednoduše přes internet, ale pokud máte raději osobní přístup, není na překážku, přijít se na nás osobně podívat. Buď můžete navštívit náš kamenný obchod, a nebo kamenné obchody našich obchodních partnerů, kteří nabízí naše zboží. Kontaktní údaje a adresy naleznete na naší internetové stránce. Mimo jiné zde objevíte také výběr příslušenství pro čaj i kávu. Jedná se o pěkné hrníčky, sady, konvice, tácky a další.

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.