Čaje Marč Tea

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Nejznámější čeká čarodějka a autorka několika známých a oblíbených knih, Marcela Košanová, pro Vás připravila mnoho léčivých a kouzelných čajů příjemných chutí i vůní. Dejte na magii a vyzkoušejte účinky těchto magických čajů na vlastní kůži. Přivolejte si lásku, klid a odvahu pomocí magických čajů Marč Tea.

Marcela Košanová a její čaje Marč Tea jsou novou cestou pro Vás. Vyzkoušejte zase něco nového. Marcela Košanová pro Vás také neustále připravuje nové čaje Marč Tea, abyste měli z čeho vybírat a mohli neustále uspokojovat svoje potřeby. Vyzkoušejte a čekejte na účinky magických čajů od Marcely Košanové Marč Tea. Vybírat máte z čeho. Abychom Vás navnadily a připravili na nabídku, vyjmenujeme Vám zde pár zajímavých čajů Marč Tea. Například:

  • Šťastný pár
  • Odvážný businessman
  • Úspěšná a silná bojovnice
  • Hlava plná nápadů
  • Probouzím novou lásku
  • a další

Marcela Košanová vytváří své čaje Marč Tea právě pro naši společnost Great Tea Garden.

Každý její čaj má své účinky. Účinky jednotlivých čajů se dozvíte buď na naší internetové stránce přímo pode jednotlivými čaji, a nebo v našich kamenných prodejnách. Navštívit můžete kamenné prodejny přímo naší firmy Čajová Zahrada a nebo můžete navštívit kamennou prodejnu našich obchodních partnerů. Přesné adresy a kontaktní informace objevíte právě na naší webové stránce cajova-zahrada.cz.

 

Naše firma zahájila svoji činnost v roce 1999, kdy teprve začínala a výběr neměla široký. Až za několik let se vypracovala právě do dnešní podoby. V roce 2005 vzniká firma, tak jak ji známe dnes, Great Tea Garden s.r.o, kamenné prodejny můžete znát také pod názvem Čajová zahrada. Přivážíme Vám čaje z celého světa. Snažíme se, abychom uspokojili veškeré Vaše potřeb, představy a přání. Naším cílem je co největší nabídka kvalitních sypaných a balených čajů, které povzbudí Vaše smysly.

 

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.