Čaj z Ženšenu pětilistého

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Vyznáte se v léčivých rostlinkách? Věříte v léčivé byliny, které Vám pomohou zbavit se neduhů? Znáte Ženšen pětilistý, nebo-li také nazýván jako Jiaogulan? Říká se mu také byliny „nesmrtelnosti“. Tato bylina má velmi mnoho příznivých účinků na lidský organismus. Ovlivňuje trávení, imunitní systém, léčí nespavost, snižuje cholesterol, zvyšuje funkci jater a ledvin nebo také snižuje hladinu cukru v krvi. Ženšen pětilistý má 4x vyšší obsah léčivých a účinných látek oproti klasickému Ženšenu. Jeho účinnost není jen tak vykoukaná anebo vymyšlená. Léčivé účinky Ženšenu pětilistého byly prokázány dlouholetou studií. My Vám nabízíme z Ženšenu pětilistého velmi kvalitní čaj. Ale pokud si ho sami doma pěstujete, čerstvé mladé výhonky můžete přidat do zeleninových salátů. Ženšen pětilistí, nebo-li Jiaogulan nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a tak se nemusíte bát o své zdraví.

 

Naše společnost Great Tea Garden se stará o Vaše zdraví. Právě proto jsme pro Vás připravili tento čaj z Ženšenu pětilistého, Jiaogulany, k prodeji. Víme, jaké skvělé účinky tento čaj má a právě proto jsme ho pro Vás připravili.

 

Dovolte, abychom se představili. Jsme společnost, zabývající se dovozem, ale také prodejem kvalitních sypaných a balených čajů. Nezapomněli jsme při své nabídce ani na milovníky kávy, pro které nabízíme velmi kvalitní a aromatickou kávu Arabica. Můžete nás znát také pod názvem Čajová zahrada.

 

Nakupovat můžete buď přes naši internetovou prodejnu z pohodlí Vašeho domova, kde můžete vybírat z opravdu široké nabídky výtečných čajů, anebo nás můžete osobně navštívit. Máte dvě možnosti, kam můžete do kamenné prodejny zajít. Buď máme svoji kamennou prodejnu Čajová zahrada v Kralupech nad Vltavou, Táboře, Plzni, Liberci, České Lípě, Prostějově, Rumburku, Uherském Hradišti a několik v Praze. Také můžete navštívit několik našich partnerských kamenných prodejen po celé České republice, kde najdete také naše zboží. Kde se tyto prodejny nachází, objevíte i s dalšími informacemi na naší internetové stránce cajova-zahrada.cz.

 

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.