Čaj z medového keře

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Honeybush je keř, který pochází z Jihoafrické republiky. Jeho název je odvozen od pestrých žlutých květů, které mají charakteristickou medovou vůni. Honeybush je velmi oblíbený a místní obyvatelé ho využívají především pro jeho léčivé účinky. Uvádí se, že je ještě oblíbenější, než jeho příbuzný rooibos.

 

My Vám nabízíme čaj Honeybush, který má léčivé účinky a pomáhá Vám zbavovat se nepříjemných stavů. Honeybush se využívá především při nechutenství, nachlazení, chřipce či při zánětech dýchacích cest. Má velmi příznivé účinky. Díky nízkému obsahu kofeinu a tříslovin je vhodný pro děti a těhotné.

 

My Vám nabízíme tento dobrý a léčivý čaj v naší Čajové zahrada. Jsme společnost, Great Tea Garden s.r.o., zabývající se dovozem a prodejem kvalitních sypaných a balených čajů. Naše nabídka je velmi široká a nadále ji rozšiřujeme pro spokojenost našich zákazníků. Nejsme lhostejní ale ani k milovníkům kávy, kterým nabízíme aromatickou a voňavou kávu Arabicu. Vše dovážíme z dalekých zemí.

 

Počty našich spokojených zákazníku stoupají a my jsme velmi rádi. Je to vytvářeno i tím, že neustále stoupá zájem o naše zdraví a o snahu zbavovat se nepříjemných stavů přírodní cestou, je-li to možné nebo nezabere-li jiná možnost.

 

Nabízíme svoje zboží nejen koncovým zákazníkům, běžným občanům, ale obchodujeme s čajem a kávou také ve velkém – velkoobchodně. Nezapomněli jsme ani na naše sousedy na Slovensku. I zde máme několik prodejen, kde nabízíme kvalitní čaje značky Čajová zahrada.

 

Zabýváme se také nabídkou a prodejem zajímavého příslušenství k čaji a kávě. Můžete vybírat z široké nabídky pěkných hrnečků, sad, táců, konvic, konviček, cukrovinek a dalšího.

 

Vážíme si svých zákazníků a snažíme se dělat vše pro jejich spojenost a proto, abychom splnili veškeré jejich potřeby, přání a představy. Přijďte se podívat buď do naší internetové prodejny cajova-zahrada.cz, anebo nás navštivte v některých z našich kamenných prodejen.

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.