Čaj v létě

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

 

Říkáte si čaj v létě, co je to zase za novinku? Když je teplo, tak si přeci nebudu dělat horký čaj. Ne to doopravdy nemusíte. Určitě znáte ledové čaje, které běžně koupíte ve všech obchodních řetězcích. My Vám nabízíme ale ledový čaj, který si můžete udělat sami v pohodlí svého domova, nemusíte pro něj nikam chodit a bude o mnoho zdravější. Neobsahuje žádné konzervanty, protože si ho sami doma připravíte. A to jednoduše, že směs zalijete horkou vodou a necháte cca 30 minut odstát. Můžete mít hotový čaj také v lednici a v případě potřeby ho doplnit ledovými kostkami. Uvidíte, jaký skvělý a chutný čaj si vyrobíte. Má příjemnou chuť, vůni a je velmi zdraví. Nekupujte si ledové čaje v plastových lahvích, udělejte si doma svůj vlastní.

 

 

 

Výtečnou směs na ledový čaj seženete v naší prodejně Čajová zahrada. Abychom uvedli vše na pravou míru, naše společnost se jmenuje Great Tea Garden s.r.o. Tento název jsem zavedli až v roce 2005, kdy jsme se začali nezastavitelně rozrůstat. Jsem firma zabývající se dovozem a prodejem velmi kvalitních sypaných a balených čajů ze všech koutů světa. Spokojenost našich zákazníků nás velmi těší. Spolu se zákazníky o nás mají zájem také obchodní partneři, kteří nabízí naše čaje ve svých kamenných prodejnách. Samozřejmě můžete zakoupit vybrané zboží také přímo u nás. A to buď v našich kamenných prodejnách anebo v internetové prodejně cajova-zahrada.cz. Zde se také dozvíte více potřebných a zajímavých informací o nás, o čaji a také o kávě, kterou nabízíme

 

 

 

Věříme v léčivou schopnost kvalitních čajů. Na tuto schopnost přišli již naši předci a především také indiáni. Ti využívají byliny, ze kterých jsou čaje vyráběny, ve své medicíně již po mnoho staletí. Poučme se ze znalostí těch na přírodu znalejších.

 

 

 

Neváhejte a využijte naší nabídky kvalitních a chutných čajů či kávy. Nabízíme také další potřebné příslušenství k čaji a kávě.

 

 

 

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.