Čaj Goji

Posted by admin on 19.2.2012 in Nezařazené |

Slyšeli jste již někdy o léčivých účincích nejvýživnější rostliny naší planety Země? Slyšeli jste již někdy o rostlině Goji? Ne? A ani nevíte co to je? Tak nám dovolte, abychom Vám tuto rostlinu představili a poté Vám ji ke konci také nabídneme jako výtečný čaj.

 

Rostlina Goji, nebo-li do češtiny můžeme přeložit jako Kustovnice čínská. Goji – Kustovnice čínská je keřovitá rostlina, které dorůstá přibližně 3 metrů. Jejími plody jsou oranžovo-červené kulovité bobule. Tyto bobule se sbírají a dále využívají. Nejčastěji se pěstuje tato rostlina v Číně a Tibetu.

 

Nejčastěji objevíte tuto rostlinu právě v tradiční medicíně Číny. O Goji – Kustovnici čínské se traduje, že podporuje dlouhověkost, sílu, potenci, ale také sexuální apetit. Tato rostlina má také mnoho dalších léčivých účinků. Tyto léčivé účinky má jak na organismus starých, tak mladých lidí. Tato bylina se dá využívat v každém věku. Právě pro starší je Kustovnice čínská zajímavá v tom, že obsahuje velké množství antioxidantů a tak předchází předčasnému stárnutí. Právě to je přeci zajímavé nemyslíte? Nikdo z nás nechce rychle stárnout. Pro lidi trpící migrénou je Goji taky velmi přínosná. Ulevuje totiž od úporných bolestí hlavy, také snižuje krevní tlak či zlepšuje paměť. Tato rostlina má opravdu široké pole využití. Ať už potřebujete vyléčit či pomoci zlepšit stav u jakéhokoliv onemocnění, můžete sáhnout právě pro Kustovnici čínské.

 

Goji můžete konzumovat mnoha způsoby. Syrovou, sušenou, nebo se dá zakoupit také bylinný sirup. My pro Vás máme ale něco ještě lepšího. Naše společnost Great Tea Garden s.r.o. Vám nabízí čaj z Kustovnice čínské. Jedná se o velmi chutný a zdraví nápoj.

 

Naši společnost můžete znát také pod názvem Čajová zahrada. Nabízíme Vám široký výběr těch nejkvalitnějších sypaných a balených čajů, které k Vám dovážíme až z dalekých exotických zemí.

 

Copyright © 2012-2020 Caj-kava-zazvor.cz All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.